Przyjdź na spotkanie z Jackiem Pawlakiem – 19.11

7 listopada 2018

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jackiem Pawlakiem – ekspertem programu Watch it!, twórcą wielu znanych kampanii społecznych i reklamowych, autorem sloganu “Łączy nas piłka”.

Spotkanie – prezentacja oraz dyskusja – odbędzie się w Warsztacie Warszawskim przy pl. Konstytucji 4 w Warszawie w poniedziałek 19 listopada od godziny 17:30 do 19:30.

Miejsce spotkania:

 

Jacek Pawlak, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest Łączy nas piłka.