Będziemy w Tarnobrzegu 27 października

29 września 2017

Zapraszamy na spotkanie o budowaniu partnerstwa między organizacjami pozarządowymi a agencjami reklamowymi, wspólnym tworzeniu kampanii społecznych i korzystaniu z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych. Spotkanie będzie współprowadził Michał Nowosielski, ekspert, pracuje w branży reklamowej od 24 lat, przez kilkanaście lat był dyrektorem kreatywnym w kilku sieciowych agencjach reklamowych: Publicis, Ogilvy, Y&R, BBDO.

 

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych, agencji reklamowych oraz publicznych i niepublicznych mediów.

W programie spotkania znajdą się następujące tematy:

• zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP

• jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?

• poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową

• jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna agencji i NGOs

Spotkanie odbędzie się 27 października 2017 r. Początek o godz 15:00. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 19:00.
Miejsce:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu,
ul. Kopernika 49

Weź udział w spotkaniu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/128048717855628/

UWAGA! Wstęp na spotkania jest bezpłatny. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek!

 

Michał Nowosielski, twórca agencji reklamowej Bigthinkski, 2012-2016 dyrektor kreatywny w agencji BBDO. Wcześniej pracował na stanowisku dyrektora kreatywnego w agencjach Young & Rubicam Brands, Grupie Ogilvy i Publicis. Z branżą reklamową związany jest od ponad 24 lat.