UWAGA! To jest dokument archiwalny!
Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z Łodzi i okolic na spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych, czyli jednego z ważnych narzędzi wprowadzania powszechnej zmiany wiedzy, postaw, świadomości.
- Co to jest kampania społeczna?
- Jak zaplanować kampanię społeczną?
- Jak napisać brief reklamowy?
- Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?
- Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?
- Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?
Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy. Przed przyjściem na spotkanie pomyśl, co może być dla Ciebie przydatne i jakie elementy wiedzy i umiejętności chcesz zabrać ze sobą ze spotkania. Koniecznie powiedz o tym prowadzącym i pozostałym osobom uczestniczącym w momencie przedstawiania się uczestniczek i uczestników.
Czas i miejsce:
ŁÓDŹ, 24 maja 2018 (czwartek), godz. 9:00,
Centrum OPUS, Narutowicza 8/10 (1. piętro)
Weź udział w spotkaniu! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.watchit.org.pl/formularz2018
Szczegóły na stronie watchit.org.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/watchit.fise
Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. W organizacji wydarzenia pomaga nam Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Odział ds. Współpracy z NGO Miasta Łódź.
Warsztat będzie prowadzony przez eksperta branży reklamowej Michała Nowosielskiego, twórcę agencji reklamowej Bigthinkski, 2012-2016 dyrektora kreatywnego w agencji BBDO. Michał Nowosielski jest autorem i współautorem wielu kampanii społecznych. Pracował na stanowisku dyrektora kreatywnego w agencjach Young & Rubicam Brands, Grupie Ogilvy i Publicis. Z branżą reklamową związany jest od 25 lat.
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na limit miejsc prosimy o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 14:00. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek (wegetariański!). Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.
Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk: pleonczyk@fise.org.pl