Watch it! w Warsztacie! vol. 2 plus goście!

16 czerwca 2017

UWAGA! To jest dokument archiwalny!

Zapraszamy do Warsztatu Warszawskiego na drugie spotkanie z Watch it! Spotykamy się 20 czerwca 2017 r. o godz. 17:30. Będziemy gościć dwóch ekspertów z agencji reklamowej MEC Wavemaker, którzy sporo wiedzą, dużo doświadczyli i mają wiele sukcesów w tworzeniu skutecznych kampanii.

Gośćmi spotkania będą:

Daniel Przygoda

Daniel Przygoda: ponad 5 lat prowadził szkolenia dla organizacji pozarządowych (głównie Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego). Animował kulturę pracując m.in. jako menago w Osir Cycle Culture Cafe, a potem dla Kamieniołomów i Chłodnej 25. Wspólnie z Grześkiem Piątkiem i Maćkiem Żakowskim wspierał starania Warszawy w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Koniec końców wylądował w agencjach reklamowych (Blueberry, K2, VML, obecnie MEC Wavemaker) i bardzo sobie ów czas i sytuację chwali.

 

Michał Klusek: Jeżdżę po świecie, kiedy tylko mogę i na jak długo się da. Robię tak dużo zdjęć, że nazywają mnie fotografem. Kiedyś grałem też w zespole. Chciałem zostać filozofem, ale zostałem „artem”. Zanim zostałem wavemakerem byłem artem w Young and Rubicam i Head of design w Lubię to.

Na spotkanie zapraszamy osoby z organizacji pozarządowych oraz wszystkie te, którym bliskie są sprawy społeczne lub mają pomysł na kampanię społeczną.

Porozmawiamy m.in. o:

  • współpracy organizacji pozarządowych z agencjami reklamowymi,
  • tworzeniu skutecznych kampanii,
  • pracy agencji reklamowych,
  • i o tym, jak skutecznie reklamować misję organizacji.

Dla tych, którzy nie wiedzą, powiemy czy jest program Watch it!, jak korzystać z darmowego czasu antenowego w mediach publicznych dla organizacji i gdzie szukać wsparcia przy tworzeniu kampanii społecznych.

Pokażemy wiele przykładów polskich i zagranicznych kampanii oraz jakie mogą być efekty udanej współpracy organizacji pozarządowej z agencją reklamową.

20 czerwca 2017 r., godz. 17:30 Plac Konstytucji 4Warsztat Warszawski

Spotkanie potrwa do godziny 19:00. Będzie dobra kawa i ciasto.

Zachęcamy do zgłoszenia chęci przybycia za pomocą formularza: ZGŁOŚ UDZIAŁ

Strona wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/430412673997425/

Wydarzenia Dodane przez: Krzysztof Alcer