Zapraszamy na Watch it! do Szczecina

13 marca 2017

UWAGA! To jest dokument archiwalny!

Zapraszamy do Szczecina na spotkanie z programem Watch it! dotyczące tworzenia kampanii społecznych i korzystania z mechanizmu darmowego czasu antenowego w mediach publicznych. Spotkanie będzie współprowadził Nazar Al-Khouri, w branży reklamowej od 16 lat, który pracował z wieloma międzynarodowymi agencjami reklamowymi obsługując znane marki (Coca-Cola, Wedel, PLL LOT) – obecnie szef public relations i new business w Ogilvy & Mather.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych posiadających status OPP, agencji reklamowych oraz publicznych i niepublicznych mediów.
W programie spotkania znajdą się następujące tematy:

• zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP
• jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?
• poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową
• jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna agencji i NGOs

Czas i miejsce:
SZCZECIN, 05.04.2017, godz. 11:00-15:00,
Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

Weź udział w spotkaniu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy po 2 osoby z organizacji. Wstęp na spotkania jest bezpłatny. Spotkanie otwarte dla osób z całej Polski!

Wydarzenia Dodane przez: Krzysztof Alcer