25 maja – warsztat Watch it! w Opolu!

18 kwietnia 2018

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z Opola i okolic na spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych i współpracy z agencjami reklamowymi.

W programie warsztatów znajdą się następujące tematy:
  • Co to jest kampania społeczna?
  • Jak zaplanować kampanię społeczną?
  • Jak napisać brief reklamowy?
  • Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?
  • Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?
  • Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy.

Czas i miejsce:

OPOLE, 25 maja 2018, godz. 8:00 rano,
Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu
ul. Koraszewskiego 7-9

Weź udział w spotkaniu! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.watchit.org.pl/formularz2018

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu

Warsztat będzie prowadzony przez eksperta branży reklamowej Michała Nowosielskiego, twórcę agencji reklamowej Bigthinkski, 2012-2016 dyrektora kreatywnego w agencji BBDO. Michał Nowosielskie jest autorem i współautorem wielu kampanii społecznych. Pracował na stanowisku dyrektora kreatywnego w agencjach Young & Rubicam Brands, Grupie Ogilvy i Publicis. Z branżą reklamową związany jest od 25 lat.

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na limit miejsc prosimy o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 13:00. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek. Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.

Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk: pleonczyk@fise.org.pl

Miejsce spotkania: