Spotkanie z Watch it! w Kaliszu – 20 października

22 września 2017

UWAGA! To jest dokument archiwalny!

Zapraszamy na spotkanie o budowaniu partnerstwa między organizacjami pozarządowymi a agencjami reklamowymi, wspólnym tworzeniu kampanii społecznych i korzystaniu z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych. Spotkanie będzie współprowadził Jacek Pawlak wybitny ekspert branży reklamowej, autor sloganu PZPN „Łączy nas piłka”, w branży reklamowej od ponad 20 lat, który prowadzi własną agencję reklamową pn. „tenpawlak & company”.

 

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych, agencji reklamowych oraz publicznych i niepublicznych mediów.

W programie spotkania znajdą się następujące tematy:

• zasady wnioskowania i przyznawanie bezpłatnego czasu antenowego w TVP i Polskim Radio na emisję kampanii społecznych przygotowanych przez OPP

• jak zabrać się za przygotowanie kampanii społecznej – co należy przemyśleć przed nawiązaniem współpracy z agencją reklamową?

• poszukiwanie partnerów – jak się przygotować do współpracy z agencją reklamową

• jak współpracować – wspólny cel, różne języki i kultura wewnętrzna agencji i NGOs

Spotkanie odbędzie się 20 października 2017. Początek o godz 15:30. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 19:30.
Miejsce:
Zakład Doskonalenia Zawodowego – Centrum Kształcenia w Kaliszu

ul. Skalmierzycka 2A, II piętro, sala nr 7

Weź udział w spotkaniu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Spotkanie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Kaliska Inicjatywa Miejska.

 

UWAGA! Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek!

Strona wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/383483292073269/

Jacek Pawlak, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest Łączy nas piłka.

MIEJSCE SPOTKANIA:

Wydarzenia Dodane przez: Krzysztof Alcer