8 czerwca – warsztat Watch it! w Elblągu!

30 maja 2018

UWAGA! To jest dokument archiwalny!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z Elbląga i okolic na spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych i współpracy z agencjami reklamowymi.

W programie warsztatów znajdą się następujące tematy:
  • Co to jest kampania społeczna?
  • Jak zaplanować kampanię społeczną?
  • Jak napisać brief reklamowy?
  • Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?
  • Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?
  • Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy.

Czas i miejsce:

ELBLĄG, 8.06 (piątek), godz. 9.00-14.00
Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25

Weź udział w spotkaniu! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.watchit.org.pl/formularz2018

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Elbląskim Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Pozarządowych

Jacek Pawlak, w branży komunikacyjnej pracuje od zeszłego tysiąclecia. A w głowie ciągle maj. Autor i współautor wielu nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach kreatywnych oraz Effie kampanii. Jego prace były wielokrotnie wspominane w książkach dokumentujących kamienie milowe polskiej branży reklamowej. Kreatywny strateg, strategiczny kreatywny. Copywriter. Pisarz. Twórca Komiksu P.T. Laski, z którym wziął udział w wystawie Ilustracja 2012 pod kuratelą Endo i Trusta. Scenarzysta filmowy. Muzyk i kompozytor amator. Współautor bloga muzycznego cogra.pl. Nauczyciel wielu uznanych dziś kreatywnych i dyrektorów kreatywnych. Aktywista i członek zarządu Klubu Twórców reklamy. Kibol ekumeniczny. Raz w życiu wziął udział w internetowym konkursie na hasło. Od tej chwili oficjalnym sloganem PZPN jest Łączy nas piłka.

 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na limit miejsc prosimy o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 14:00. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek. Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.

Informacja na facebboku: https://www.facebook.com/events/164592727719922/

Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk: pleonczyk@fise.org.pl

Miejsce spotkania:

Wydarzenia Dodane przez: Krzysztof Alcer